ست سرویس بهداشتی | راهنمای انتخاب و خرید

چرا اکسسوری کروز؟
ژوئن 22, 2020

ست سرویس بهداشتی | راهنمای انتخاب و خرید

کروز-محصولات

 

ست سرویس بهداشتی از مهمترین لوازمی هستند که امروزه در حمام و دستشویی هر خانه ای یافت می شود. پمپ‌های صابون مایع، جای مسواک ، جاحوله ای و جادستمال کاغذی در سرویس بهداشتی هر خانه‌ای لازم است.

 

کروز-محصولات

 

اکسسوری های بهداشتی در انواع مختلف و با طراحی بسیار زیبا و قیمت های مناسب تولید می شوند که امروزه در بیشتر سرویس های بهداشتی خانه ها مشاهده می شود.

اکسسوری ها برحسب اینکه برروی دیوار نصب می شوند و یا نیازی به نصب ندارند به دو دسته تقسیم می شوند. اکسسوری های کروز از نوع دیواری هستند و به این دلیل که جای کمتری در فضای حمام و دستشویی اشغال می کنند و ثابت هستند کارایی راحت تری نسبت به نمونه بدون نصب آن دارند. برای نصب این نوع محصولات سوراخ کاری با مته لازم است و برخی نیز دارای مکنده هستند که بدون سوراخ کردن روی دیوار یا پیشخوان ها محکم و ثابت می شوند اما باید به گونه ای وزن آنها درنظر گرفته شود که فشار زیادی به اجزای ست سرویس بهداشتی موردنظر وارد نشود.

 

کروز-محصولات-جدید

 

به جز کاربرد بهداشتی اکسسوری های بهداشتی در خانه ها ، جنبه ظاهری و دکوری آن نیز بسیار حائز اهمیت است و می تواند دکوراسیون محیط داخل دستشویی و حمام خانه شما را به کلی تغییر دهد.  پیشنهاد می کنیم از اکسسوری های کروز دیدن بفرمایید.

 

از نظر زیبایی و طراحی داخلی بهتر است اکسسوری بهداشتی که قصد تهیه آن را دارید به گونه ای باشد که لوازم آن ست سرویس بهداشتی باشند و یا به گونه ای هرکدام از لوازم آن انتخاب شوند که تناسب ، توازن و هماهنگی با فضای داخلی حمام و دستشویی داشته باشد. اکسسوری های بهداشتی کروز در چندین طرح متفاوت با توجه به نیاز شما مشتریان محترم طراحی شده است که از قسمت محصولات می توانید مشاهده بفرمایید.

 

محصولات-کروز-طراحی-دارک

 

 

اجزای اکسسوری های بهداشتی از مواد متفاوتی تشکیل شده و هریک خواص، ویژگی و زیبایی های خود را دارند. ست سرویس بهداشتی از انواع شیشه، استیل، چینی، سرامیک، رزین، پلاستیک pp  ، abs و چوب تولید می شوند. اکسسوری های کروز به دلیل استفاده از استیل در محصولات خود با حفظ زیبایی، کاملاً ضدآب و ضدزنگ است و به راحتی قابل شستشو می باشد و همین امر باعث عمر طولانی این محصولات شده ، ظاهر و زیبایی آن بعد از مدت ها حفظ می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *